Son 6 maçta sadece 2 puan toplayabilen Diyarbekirspor, bazı isimlerle yollarını ayırdı.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta arka arkaya kötü sonuçlar alan Diyarbekirspor’da sular durulmuyor. Büyük beklentilerle kurulan kadroya rağmen istediği sonuçları alamayan, Diyarbekirspor revizyona gitme kararı aldı. Başarısızlığa neden gösterilen isimler kulüpten uzaklaştırılmaya başlandı.

Y. Mersin İdman Yurdu maçının ardında kulüp menajeri Caner Kuzu, atletik performans antrenörü ve kulübün çeşitli departmanlarında görev yapan bazı isimlerin kulüple ilişkisi kesildi. Yönetim kadrosunda da değişimler olması bekleniyor. Harcanan paralara ve verilen emeğe rağmen takımın hayal kırıklığı yaratması ağır eleştirilere neden oluyor. 

İLHANLI HAREKETE GEÇTİ

Onursal başkan Feyzi İlhanlı’nın bu duruma tepki göstererek kulüp içinde önemli kararlar aldığı ve almaya da devam edeceği belirtiliyor. Yaşanan tablodan dolayı oldukça üzgün görünen İlhanlı’nın hafta içinde yeni bir yapılanmaya gitmesi bekleniyor.

Diyarbakır’da yıllarca yasaktı, 7 yıl önce ve sonra  Diyarbakır’da yıllarca yasaktı, 7 yıl önce ve sonra 

Takım içerisinde futbolcular arasında gruplaşmaya kadar varan disiplinsizlikler olduğu da dile getiriliyor.

MAÇ ÖNCESİ KURBAN KESİLDİ

Öte yandan Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası’nda Erzurumspor’la karşılaşacak olan Yeşil-Kırmızılı takım maçın hazırlıklarına başlarken, Seyrantepe tesislerindeki idman öncesinde kurban kesildi.

Başkan Serkan Genç, ''Üzerimizde dolaşan karabulutların dağılması, şanssız günlerin son bulması duasıyla kurbanımızı kestik'' dedi.