Domuz sürüsüne ateş ederken arkadaşını öldürdü Domuz sürüsüne ateş ederken arkadaşını öldürdü

Bölgede meydana gelen boğulma, silahlı saldırı ve trafik kazalarında 3 kişi öldü, 12 kişi yaralandı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa-Gaziantep karayolunun Suruç ilçesi bağlantı yolunda Burhan T.’nin kullandığı 63 ACK 014 plakalı otomobil ile Hacı P.’nin kullandığı 80 FU 901 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada sürücüler Burhan T. ve Hacı P. ile birlikte Makbule P., Meral P., Leyla P., Fatma Yıldız P. ve Vahit Polat yaralandı. Vahit Polat, kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.

-Siverek ilçesi Camikebir Mahallesi Atatürk Bulvarı'ndaki evinden markete giden Esma Kalanderli, evden yaklaşık 100 metre ileride pusuda bekleyen eski kocasının silahlı saldırısına uğradı. Ağır yaralanan kadın,kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.

Şahsın denetimli serbestlikten faydalanarak cezaevinden çıktığı bildirildi.

-Haliliye ilçesine bağlı Sırrın Karşıyaka Mahallesinde aralarında daha önceden husumet olduğu öğrenilen iki grup kavga etti. Taş ve sopaların da kullanıldığı kavga meydan savaşını aratmadı. Uzun süre birbirlerine sopalarla vuran şahısları kimse ayıramadı. Kavga, bir tarafın araçlarına binerek uzaklaşmasından sonra sona erdi.

Adıyaman

Alitaşı Mahallesi Bozbey Caddesi'nde Ömer G. idaresindeki 46 AFK 657 plakalı otomobil ile Mehmet R. S. idaresindeki 02 AAC 870 plakalı motosiklet çarpıştı. Meydana gelen kazada sürücülerden Mehmet R. S. ile motosiklette bulunan Dilan S. ve Miran Y. S. yaralandı. 

-Yeşilyurt Mahallesi 2157 Sokak'ta Gaffari İ. idaresindeki 02 KD 377 plakalı otomobil ile Mehmet E. D. idaresindeki 02 AC 919 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada sürücülerden Gaffari İ. ve araçta bulunan Elif C. İ. ile Muhammed E. İ. yaralandı. 

Gaziantep

İslahiye ilçesi kırsal Zincirli Mahallesi'nde  serinlemek için su kanalına giren 17 yaşındaki Hüseyin Çelik, boğularak yaşamını yitirdi.

(Haber Merkezi)