Türk televizyonunun sevilen yüzlerinden Hakan Kurtaş, hem oyunculuğuyla hem de özel hayatıyla merak uyandırmaya devam ediyor. Kimler Geldi Kimler Geçti dizisindeki Cem karakterini canlandıran Kurtaş, performansıyla göz dolduruyor. Kurtaş'ın kariyeri ve aşk hayatı, magazin dünyasının en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Peki, Hakan Kurtaş kimdir, hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar…

HAKAN KURTAŞ KİMDİR?

Türk dizi ve sinema oyuncusu Hakan Kurtaş 7 Eylül 1988 tarihinde dünyaya geldi. Lise hayatını Bursa Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Kurtaş'ın annesi resim öğretmeni, babası çocuk doktoru. Annesi, Hakan 3 yaşındayken İktisat bölümünden mezun olup ardından tekrar sınava girerek resim öğretmenliğini de bitirmiştir. Kendisinden küçük 2 erkek kardeşi vardır.

Hailey Bieber kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Hailey Bieber kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Üniversiteden önce profesyonel kulüplerde basketbol oynadı. Karikatürler çizer, müzikle uğraşır. Bir dönem Leman, Uykusuz mizah ve karikatür dergilerinde karikatürleri yayınlanmıştır.

Tiyatro'ya orta okulda ilgi duymaya başlayan Kurtaş, Lisede bu işi yapmaya karar verir. 2010 yılında DOT Tiyatrosunun Punk Rock oyununda yer alır.

Daha sonra, 2010-2011 yılları arasında ATV'de yayımlanan Ezel dizisinin final olan 71. bölümünde "Can Uçar" karakterini canlandırdı.

Editör: Ayşegül Yaşar