Kızıl Goncalar dizisi, Tolga Tekin’in de katıldığı bir kadroyla mayıs ayında sezon finali yapacak. Pazartesi günleri yayınlanan dizi, sezon finali tarihini duyurdu. Kızıl Goncalar ne zaman sezon finali yapacak? işte cevabı...

KIZIL GONCALAR SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu ve Özcan Deniz'in başrollerini paylaştığı Kızıl Goncalar sezon finali için gün sayıyor. Ekran macerasına başarılı bir giriş yapan Kızıl Goncalar, 20 Mayıs Pazartesi günü yayımlanacak 19. bölümüyle ilk sezonunu tamamlayacak. 

2 bin 625 rakımda ekmek mücadelesi veriyorlar 2 bin 625 rakımda ekmek mücadelesi veriyorlar

Kızıl Gonca 1

OYUNCU KADROSU

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Kızıl Goncalar'ın başrollerinde Özcan Deniz ve Özgü Namal yer alırken, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehra Kelleci gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.

KIZIL GONCALAR KONUSU

Kızıl Goncalar seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

Editör: Ayşegül Yaşar