Diyarbakır Eczacı Odası Başkanı Yaşar: "İlacın sadece eczaneden alınması gerektiğini unutmayın" Diyarbakır Eczacı Odası Başkanı Yaşar: "İlacın sadece eczaneden alınması gerektiğini unutmayın"

Kızılay Sur Şubesi kadın kolları ve gençlik kollarının desteğiyle  ihtiyaç sahipleri yararına hayır kermesi düzenledi.
 Kızılay Sur Şubesince Ulu Cami önündeki alanda  düzenlenen kermeste, gönüllü  kadınların evlerinde hazırladıkları yiyecekler ile Kızılay Sur Eğitim merkezinde ürettilen  el işleri sergilenip satışa sunuldu. Kermesten elde edilen gelir ise  ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.
Kermes Koordinatörü Kızılay Sur Şube Başkan vekili Gülhan Sönmez,  Sur İlçesinde oturan depremzede ve yardıma  muhtaç ailelerin acil ihtiyacı olan gıdayı temin ettiklerini  söyledi.

 Bu amaçla düzenlenen hayır kermesinden elde edilecek  gelir ile ailelerin  başta olmak üzere acil ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini ifade  eden Sönmez, "Sabahın erken saatlerinde Ulu Cami önündeki alanda kadın kollarımızın hazırladığı yemek ve el emeği ürünlerimiz ile düzenlenen kermesimizi ziyaret ederek  destek sunan Sur Kaymakamımız Asım Solak, DTSO Yüksek İstişare Kurulu Üyesi M. Siraç Ensarioğlu, Genç Memur Sen Diyarbakır İl Başkanı Ercan Dervişoğlu başta olmak üzere Şube Başkanımız Cüneyt Özmen’in şahsında kermeste emeği geçen kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza ve tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz" dedi.