Özgür Ayaydın

Direnen ilçe başkanı ve yönetimine işten el çektirildi Direnen ilçe başkanı ve yönetimine işten el çektirildi

Yalova’da tatilde iken geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren eski bakan Kutbettin Arzu’nun taziyesi için yarın Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Diyarbakır’ geliyor. 

6bfaab0f-3054-4d05-9d85-2b452c353e90

Yalova’nın Termal ilçesindeki TBMM’ye ait misafirhanede dün girdiği havuzda kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu’nun için Diyarbakır’da kurulan taziyeye adeta ziyaretçi akını sürüyor. 

Kayapınar ilçesindeki Odabaşı Bal Camisinin taziye evinde kurulan taziye’ye, her kesimden sivil toplum kuruluşu temsilcileri, bürokratlar ve siyasi partilerden temsilciler katıldı.

Kutbetin Arzu’nun kardeşi Ahmet Arzu ve yakınları taziyeleri kabul ederken, taziye evinin misafir yoğunluğuna cevap veremediği ve misafirlerin bir kısmının cami bahçesinde oturmak zorunda kaldığı gözlendi. 

e0f0326b-8b93-443a-a48c-dc88dad3b6bd

Cumhurbaşkanı Yardımcısı yarın Diyarbakır’da

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bakan Yardımcılığı, Milletvekilliği, Diyarbakır DTSO Başkanlığı ve Ak Partiden Diyarbakır Büyükşehir Belediye başkan adaylığı yapan Arzu’nun taziyesi için  yarın Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın Diyarbakır’a geleceği öğrenildi.