Kanal D’nin yeni dizisi Dilek Taşı, 1. bölüm önizlemesiyle izleyicilerin ilgisini çekti. Dizinin başarılı oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi, yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olmaya aday gösteriliyor. Peki Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi ilk bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Dilek Taşı 1.bölüm 2. fragmanı ve detaylar…

Dilek Taşı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Dilek Taşı dizisi, 7 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de ilk bölümüyle ekrana gelecek. Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği Dilek Taşı’nın yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturuyor. İlk tanıtımı ile merak uyandıran Dilek Taşı’nın yayınlanan 1.bölüm 2. fragmanı da oldukça ses getirdi.

Dilek Taşı Dizisinin Konusu Nedir?

Dilek Taşı dizisi, 1987 yılında başlayan bir hikayeyi anlatıyor. Aras Rona ve Rüçhan Rona, oldukça varlıklı bir ailenin üyeleridir. Figen Kutlu, ailesiyle birlikte Rona ailesinin malikanesinde yaşamaktadır. İdam cezasıyla yargılanan Mustafa’nın eşi öldüğü için Çocuk Esirgeme Kurumu’na verilen kızı Cemre’yi Rona ailesi evlatlık olarak kabul etmek zorunda kalır. Cemre’nin dileği ise babasının masumiyetini kanıtlamaktır.

Dilek Taşı Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Dilek Taşı dizisinin oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Hazal Subaşı, Ozan Dolunay, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz gibi isimler yer alıyor.