Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Sait Yaz, AK Parti Diyarbakır  İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih KAYHAN ve Sur ilçe Başkanı Davut Yıldız, Sur ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Milletvekili Yaz ve yöneticiler, vatandaşlarla görüşerek sorunlarını dinledi.  Milletvekili Mehmet Sait Yaz, "Uzun yıllar hak davayı minberden haykırdığım ve hizmet ettiğim bu mübarek  ilçede  bugün sizlere hizmet etmekten son derece mutluyum. Partimiz de biz de millete hizmetkar olmak için varız. Hep birlikte ilçemizi kalkındıracak ve Allah'ın izniyle yerel seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağız."dedi.  Ak Parti'nin kuruluş yıldönümünü geride bıraktıklarını anlatan il başkan Muhammet Şerif Aydın ise, Sur İlçesine hizmet hedeflerini gerçekleştirmek için son güne kadar çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Gelen talepleri yerine getirmek için hep birlikte gayret göstereceklerini belirten il başkanı Aydın, bu tarz buluşmaların tüm ilçelerde belli periyotlarla devam edeceğini söyledi. 

Diyarbakır Eczacı Odası Başkanı Yaşar: "İlacın sadece eczaneden alınması gerektiğini unutmayın" Diyarbakır Eczacı Odası Başkanı Yaşar: "İlacın sadece eczaneden alınması gerektiğini unutmayın"

WhatsApp Image 2023-08-14 at 19.14.40 (1)