Siyaseti bırakan iş insanı Cem Uzan, Fransa’da 100 bin Euro ödüllü 'after parti' düzenleyeceğini duyurdu. uzan'ın ödüllü parti çağrısı kısa sürede   sosyal medyada gündem oldu.

Fransa’da yaşayan ve  bir süre önce VidiStar dijital platformunu açacağını duyuran iş insanı Cem Uzan, bu çatı altında 'after parti' yarışmasıyla katılımcıları Monaco'da  çılgın bir maceraya davet etti.

Diyarbakır ve Siirt'te avukatlara yönelik saldırılar protesto edildi Diyarbakır ve Siirt'te avukatlara yönelik saldırılar protesto edildi

-Lüks yaşam vaadi mi?

Cem Uzan, 5 erkek ve 20 kadın yarışmacının davetlisi olarak 'after parti'de lüks bir villada yaşayacağını ve kazanan çiftin 100 bin Euro ödül alacağını anlattı. Uzan yarışmacıların lüks yaşam tarzının tadına varacağını da söyledi.

-"Çılgınca hayal et"-

Videoda "Hayal et, çılgınca hayal et. Hayallerinin ötesinde hayal et. Bütün masrafların benden, vizen benden katılması senden. Büyük ödül 100 bin euro, var mısın? Hadi gel katıl, Monaco'da birlikte partileyelim" diyen Uzan, "Olay yaratacak bu reality show'da 20 genç ve güzel kadını, karizmatik 5 erkeği hayal edemeyecekleri bir yaşam ve aşk hikayesi bekliyor" ifadelerini kullandı. 

Bu arada, Uzan paylaşımı kısa süre sonra sildi, ancak sonra yeniden paylaştı.

- Cem Uzan kimdir ?-

1990 yılında Türkiye'nin ilk özel televizyonu Star1'i kuran Cem Uzan, 2002 yılında Genç Parti'yi kurarak siyasete girdi. 23 Ağustos 2002 tarihinde gerçekleştirilen Genç Parti'nin üçüncü olağanüstü kongresinde partinin genel başkanlık görevine seçildi. Genç Parti, 2002 Türkiye genel seçimlerinde %7.25, 2007 Türkiye genel seçimlerinde ise %3.03 oy aldı.
 İkinci Ergenekon iddianamesinde, Şener Eruygur'u askerî darbeye teşvik etmekle suçlanan Cem Uzan, siyasi sığınma talebini kabul eden Fransa'da hayatını sürdürüyor. 
2 Temmuz 2020'de Ankara'da yapılan Genç Parti 5. Olağan Kongresi'ne telekonferans yöntemiyle katılarak yeni genel başkanın Murat Hakan Uzan olduğunu açıklamıştı.