Sosyal medya fenomeni Esin Çepni, eşi Bilal Hancı’nın kendisini aldattığını öne sürerek, ihanet görüntülerini Instagram hesabından yayınladı. Çepni, gözyaşları içinde yaptığı açıklamada, “Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum” dedi.
İhanet iddialrı sonrası Bilal Hancı arama motorlarında sorgulanmaya başlandı. Peki Bilal hancı kimdir? Ne iş yapıyor? İşte Bilal Hancı'ya dair merak edilenler...

BİLAL HANCI KİMDİR?

Nihal Candan evli mi, eşi kim? Mehmet Faruk Çiçek kimdir, kaç yaşında, nereli? Nihal Candan evli mi, eşi kim? Mehmet Faruk Çiçek kimdir, kaç yaşında, nereli?

Bilal Hancı, 8 Eylül 1989 tarihinde Trabzon‘da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamladı. Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile tanışan Bilal Hancı, sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube’da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

Hancı, Kafalar grubu ile birlikte çeşitli televizyon programlarına katılmış ve sinema filmi çekmiştir. Ayrıca müzik çalışmalarına da devam eden Hancı, “Ağlama Beni Ana”, “Kaşık” ve “Kafalar Karışık” gibi şarkılara imza atmıştır.