“Kızılcık Şerbeti” ülkemizin dışında yurt dışında da büyük ilgi görüyor. Gold Film’in imza attığı dizinin başrol oyuncularından Doğukan Güngör, Paris’te düzenlenen Festiculture Yılın En Sevilenleri Ödül Töreni’ne katıldı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Kızılcık Şerbeti'nin başrol oyuncusu Doğukan Güngör, Paris'te gerçekleşen prestijli ödül töreninde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. 

Kızılcık Şerbeti Nilay karakteri Feyza Civelek kimdir, nereli, kaç yaşlında? Kızılcık Şerbeti Nilay karakteri Feyza Civelek kimdir, nereli, kaç yaşlında?

Gold Film imzalı dizinin başarılı oyuncusu Doğukan Güngör, ödül töreninin ardından hayranlarıyla buluştu. Fotoğraf çektirmek isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Güngör, bir hayranının dikkat çeken çağrısıyla karşılaştı.

Oyuncuyla fotoğraf çektirmek isteyenler ve uzun kuyruklar oluşturan seyircilerden biri “Görkem’i (Özge Özacar) bırak Doğa’ya (Sıla Türkoğlu) dön” dedi. Doğukan Güngör de hayranına “Senaryo ne gerektiriyorsa onu oynuyorum” diye yanıt verdi.

Editör: Ayşegül Yaşar