Dilan Polat’ın eski ortağı ve arkadaşı Nez Demir, son günlerde gündemden düşmüyor. Dilan Polat ile birlikte yaptığı işlerle tanınan Nez Demir, soruşturmalar kapsamında mal varlığına el konulan isimlerden biri oldu. Nez Demir, gözyaşlarıyla yetkililere seslendi. Peki, oyuncu ve sosyal medya fenomeni Nez Demir kimdir? Nez Demir’in hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Oyuncu ve sosyal medya fenomeni Nez Demir, 1987 yılında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde dünyaya geldi. Baba tarafından aslen Rizelidir. Afyon Kocatepe Üniversitesi Pazarlama Bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda İşletme Bölümü 2. Sınıf öğrencisidir. Ailesine çok düşkün olan Nez Demir ayrıca çok iyi yemek yapmaktadır. Karadenizli olduğu için akşam bir tur horon dönmeden, bir demlik çay içmeden uyuyamadığını dile getirmiştir.

NEZ DEMİR’İN BANKACILIK KARİYERİ

Bir süre özel bir bankada çalışan Nez Demir, 8 sene voleybol oynamış, uzun yıllar ise rafting yapmıştır. Sporcu kişiliğiyle dikkat çeken Nez Demir, bankacılık sektöründe de başarılı olmuştur. Ancak hayallerinin peşinden gitmek için bankacılığı bırakmıştır.

NEZ DEMİR’İN SOSYAL MEDYA FENOMENLİĞİ

İlk olarak İnstagram üzerinden videolar çekerek paylaşımlar yapmaya başlayan Nez Demir, kısa sürede binlerce takipçiye ulaştı. Daha sonra Vine videoları çekmeye başladı. Birçok ünlü markadan reklam filmi teklifleri alan Nez Demir, sosyal medyada fenomen haline geldi.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’ya soruşturma Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’ya soruşturma

NEZ DEMİR’İN OYUNCULUK KARİYERİ

Oyunculuğa 2018’de Facia Üçlü adlı filmde başlayan Nez Demir, 2019’da vizyona giren O İş Bende ve Malazgirt 1071 filmlerinde de yer aldı. Oyunculuk yeteneğiyle beğeni toplayan Nez Demir, Dilan Polat ile birlikte yaptığı işlerle de tanındı.

NEZ DEMİR’İN SORUŞTURMA SÜRECİ

Dilan Polat’ın eski ortağı ve arkadaşı olan Nez Demir, soruşturmalar kapsamında mal varlığına el konulan isimlerden biri oldu. Dilan Polat ile birlikte yaptığı işlerde usulsüzlük iddialarıyla karşı karşıya kalan Nez Demir, gözyaşlarıyla yetkililere seslendi. Nez Demir, suçsuz olduğunu ve hakkını arayacağını söyledi.