Geçen sezon devre arasında fırsat transferi olarak İtalya'nın Roma Klübünden satın alınan Nicolo Zaniolo, heran Galatasaray taraftarına veda edebilir. Aston Willa'dan ciddi bir teklif alan oyuncunun geleceği Teknik Direktör Okan Buruk'a da soruldu.

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme turu rövanşında Olimpija Ljubljana'yı konuk edecek Galatasaray, maçın hazırlıklarını tamamladı.

Maç öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Okan Buruk, transfer konusuna da değindi. Kadroda olmayan Zaniolo'nun durumu da sorulan Buruk, şöyle dedi:

WhatsApp Image 2023-08-15 at 00.56.40 (1)

“Nicolo kasığından bir sakatlık geçirmişti. Henüz bizimle çalışmalara başlamadı. Kondisyoner eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Tabii ki birçok oyuncuma teklif var. Nicolo da bunlardan biri. Her oyuncuya teklifler geliyor ama bunu değerlendirecek olan kulübümüz. Ben kendi işime odaklanmış durumdayım. Gideceklerden çok benimle beraber olacak oyuncularımla en iyisini yakalamaya çalışıyoruz. Geç gelen oyuncularımız oldu. Çok fazla hazır olmayan oyuncumuz var. Biz şu an sadece sahaya odaklanmış durumdayız.” 

Kadın A Milli Takımı'nın aday kadrosu açıklandı Kadın A Milli Takımı'nın aday kadrosu açıklandı

Zaniolo'nun durumun kupa maçı sonrasında netleşmesi bekleniyor. 

WhatsApp Image 2023-08-15 at 00.56.40