Tan Sağtürk kimdir? Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü olan Tan Sağtürk’ün hayatı Tan Sağtürk kimdir? Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü olan Tan Sağtürk’ün hayatı

Son zamanlarda aşırı zayıflığı ile mağazin dünyasının gündeminde olan sosyetik güzel Süreyya Yalçın, son hali ile  olan şaşırttı.
Yalçın, beslenme bozukluğu yaşadığına ilişkin çıkan haberlere "Anoreksiya ya da bulimia olsaydım hemen yardım alırdım, tek öğün yiyorum, şu an mükemmelim.  Öyle bir şey olsaydı hemen bir sağlık kuruluşundan yardım alırdım. Ayrıca ölümden de çok korkuyorum" dedi.
Son dönemde aşırı zayıflığı ile adından söz ettiren Yalçın, "Sabahları ananas ya da salatayla geçiştiriyorum. Akşamları tek öğün sağlıklı Yemek yiyorum. Sıvı yağ kullanmıyorum. Çünkü çok rahatsız ediyor. Yağ ihtiyacımın tamamını yediğim besinlerden alıyorum. Favori yemeğim ise kesinlikle balık" şeklinde konuştu.

-Süreyya Yalçın Kimdir?-

Süreyya Yalçın, 1984 yılında dünyaya geldi. 2008 yılında hayata gözlerini yuman Faruk Yalçın'ın kızı olan  Yalçın, aynı zamanda FenerbahçeSpor Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım'ın da kuzeni.

-Hastalığı nedir?

Yalçın, aşırı zayıf haliyle sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer aldı. Yalçın'ın blumia ya da anoreksiya hastalığına yakalandığı konuşuluyor.

-Özel jetiyle dönmüştü-

Dünyanın en zenginleri listesinde yer alan iş insanı Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın, 2008 yılında vefat eden babasının servetinden payını alabilmek için üvey kardeşleriyle davalık olmuş, Yıllar süren davanın sonuçlanmasıyla, mirasını almak için tarifeli uçakla gittiği İsviçre'den özel jetle dönmüştü.