7-13 Ağustos 2023 Haftası Burçlar Ne Söylüyor? Bu hafta gökyüzü hem zorluklar hem de fırsatlar sunuyor.

Gökyüzünde bu hafta neler oluyor?

Ay’ın konumu:

Bu hafta Ay, Koç burcunda hareketine devam edecek ve pazar günü Yengeç burcuna geçecek. Ay’ın burcunuzda yarattığı etkileri Günlük Burç Yorumları’ndan öğrenebilirsiniz.

HAFTANIN GÖKYÜZÜ OLAYLARI

Bu hafta güzellik, para, sağlık ve aşk tanrıçası Venüs ile sürprizler yaratan Uranüs arasında gergin bir görünüm var. Bu durum; iktidar, yönetim ve toprak, para konularında bizi gerginleştirebilir. Bu gerilimden en çok Aslan, Boğa, Kova ve Akrep burçları etkilenebilir.

Hafta ortasında ise güç gezegeni Plüton, kadersel noktalar olan ay düğümleriyle zorlayıcı bir açı yapıyor. Bu da bize 2022’nin ortalarından beri yaşadıklarımızdan gerekli dersleri çıkarmış olup olmadığımızı sorgulatacak.

Gökyüzü zamanında yapmadığımız şeyleri önümüze tekrar getirmeden bizi bırakmıyor.

Hafta sonunda ise mücadele gezegeni Mars ile iletişim gezegeni Merkür bir araya geliyor ve şans gezegeni Jüpiter’e olumlu bir etki yapıyorlar. Bu da bizi daha yumuşak bir havaya sokabilir. Genel olarak bakarsak gökyüzü hem zorluklar hem de fırsatlar sunuyor diyebiliriz.

 KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar, bu hafta yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Ancak dedikodu ve laf taşıma gibi durumlara dikkat edin. Tarafsız kalmaya çalışın. Bu hafta gerilimli ama nispeten daha iyi geçebilir. Eşiniz veya sevgiliniz varsa tartışmalardan uzak durun.

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa olanlar, bu hafta kendinize çok yüklenmemeye çalışın. Hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz durumlar olabilir. Ancak önünüzde iyi çözüm yolları var. Bu hafta fırsatları değerlendirin. Gerçekleri görmeye ve doğru kararlar vermeye çalışın.

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar, bu hafta ilişkilerinizde dikkatli olun. Agresif veya pasif agresif bir tutum size yaramayabilir. Daha ılımlı ve uyumlu olmaya çalışın. Maddi ve manevi konularda harekete geçebilirsiniz.
 

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar, bu hafta internet ve sanal alemde çok dikkatli olmanız gerekiyor. Mağdur olabileceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yaparken veya para işleri yaparken daha özenli olun.

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar, bu hafta aile içi ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara ve gereksiz konuşmalar üzerinden gerilimlere açık bir durumdasınız. Bu nedenle ailenizle iletişiminize dikkat edin. Ayrıca maddi konularda da dikkatli olun. Harcamalarınızı kontrol altında tutun.

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar, bu hafta kendinizi ifade etmeniz gereken durumlar olabilir. Ancak bunu yaparken kırıcı veya saldırgan olmamaya özen gösterin. Sözlerinizin etkisi büyük olabilir. Ayrıca sağlığınıza da dikkat edin. Stres ve yorgunluk sizi etkileyebilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar, bu hafta maddi konularda şanslısınız. Gelirinizi arttırabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak harcamalarınızda da dengeli olmaya çalışın. Aşk hayatınızda ise romantik anlar yaşayabilirsiniz. Sevgilinizle uyumunuz artabilir.

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar, bu hafta kendinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Kişisel gelişiminize önem verebilirsiniz. Ancak egonuzu da kontrol etmeniz gerekiyor. Çevrenizle çatışmamaya çalışın. Aile hayatınızda ise sürpriz gelişmeler olabilir.

YAY

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar, bu hafta gizli kalmış konularla ilgilenebilirsiniz. Bazı sırlar ortaya çıkabilir veya bazı sırları saklamak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi stresli yapabilir. Kendinize zaman ayırın ve rahatlamaya çalışın.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar, bu hafta sosyal hayatınız hareketlenebilir. Arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak arkadaşlık ilişkilerinizde bazı gerilimler de yaşanabilir. Kimin gerçek dostunuz olduğunu anlamaya çalışın.

Genç gazeteci son yolculuğuna uğurlandı Genç gazeteci son yolculuğuna uğurlandı

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar, bu hafta kariyer hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Başarı ve takdir kazanabilir, terfi veya zam alabilirsiniz. Ancak iş hayatınızda bazı rekabetler de söz konusu olabilir. Rakiplerinize karşı dikkatli olun.

BALIK

sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Bu hafta özellikle aile büyüklerinizle ilgili konulara ve ekonomik konulara dikkat etmeniz yararınıza olacak. Özellikle para konusunda ani hareketlilikten uzak durmanızda ciddi fayda var. Hele yatırım, borç alma, borç verme gibi konulardan uzak durun.