Ferit Aslan

TFF 2.Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden ve şampiyonluğun en büyük favorilerinden olan Amedspor, bu haftaki Arnavutköyspor engelini 5-1'le geçti.

Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Amedspor'un deneyimli teknik direktörü Mesut Bakkal, hem taraftarlara hem de futbolcularına teşekkür etti.

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü ölen doktor için paylaşım yaptı Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü ölen doktor için paylaşım yaptı

Bakkal, şunları söyledi:

"Mutluyuz. Aynı oyunumuza devam ediyoruz. Taraftara teşekkür ediyorum. Kazanmamızdaki, farklı gitmesindeki en büyük etkenlerden bir taraftar grubu. Haftalar ilerledikçe, daha çok isteyen daha çok üretmeye çalışan bir takım var. Oyuncularımı da tebrik ediyorum. Hakikatten bugün gönülden oynadılar. 2-0'dan sonra belki bir gol yedik ama ondan sonra toparladık ve 90 dakikada oyunun üstünlüğü bizdeydi. Hayırlı olsun. Adım adım gidiyoruz, biz kendi kazancımıza bakıyoruz. Her maça final olarak bakıyoruz. İnşallah bu şekilde devam edeceğiz. Bir kez daha söylüyorum; muhteşem bir camia, muhteşem bir taraftar teşekkür ediyorum."

Editör: Ferit Aslan