Yabani dizisi, köklü bir aileden kaçırılıp sokaklarda yaşam mücadelesi veren bir gencin, yıllar sonra evine dönmesi ve kendini yeniden var etmesini konu alıyor. Dizinin yönetmenliğini Çağatay Tosun yaparken, senaryosunu Hilal Yıldız kaleme alıyor. Yabani dizisinin oyuncu kadrosunda Halit Özgür Sarı’nın yanı sıra Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Şebnem Hassanisoughi Bilgiç gibi isimler yer alıyor.

Yaban dizisinin başrol oyuncusu Rüya karakteri dikkat çekiyor. Peki Yabani dizisi Rüya kimdir? Yabani dizisi Rüya Simay Barlas kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte Simay Barlas biyografisi.

SİMAY BARLAS KİMDİR?

Simay Barlas, 7 Mayıs 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Kahramanmaraş Afşin’lidir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine 2014 yılında Star TV’de yayınlanan Paramparça dizisinde Öykü rolüyle başladı. Daha sonra Kanal D’de Adı Efsane dizisinde Naz, Star TV’de Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Gözde ve Kanal D’de Zalim İstanbul dizisinde Damla karakterlerini canlandırdı. Ayrıca Dijital Esaret adlı sinema filminde de rol aldı.

Simay Barlas, son olarak Show TV’de yayınlanan Aziz dizisinde Efnan karakterine hayat verdi. Şimdi ise FOX TV’nin yeni dizisi Yabani’de Rüya rolünü üstlendi. Yabani dizisi, sokaklarda büyüyen bir gencin aile sırlarını ortaya çıkarmasını konu alıyor.

Kirli Sepeti dizisinde Medine karakterini canlandıran Cansu Tosun kimdir? Kirli Sepeti dizisinde Medine karakterini canlandıran Cansu Tosun kimdir?

Simay Barlas, oyunculuk dışında dans ve müzikle de ilgileniyor. Breakdance ve muay thai sporlarına meraklı olan genç oyuncu, aynı zamanda gitar çalabiliyor.