Dram yüklü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yalan’ın oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner de olacak. Yalan dizisinin Melike'si olarak hayranlarıyla buluşacak olan Aslıhan Güner'in hayatı merak konusu oldu. Peki,Yalan dizisi Melike kim? Aslıhan Güner kimdir, kiminle evli,nereli? İşte, Aslıhan Güner'in hayatı...

YALAN DİZİSİ MELİKE KİM?

Fragmanda Aslıhan Güner’in canlandırdığı Melike karakterinin cezaevine girdiği için kızı Duru’yu ablasına emanet ettiği ve ablası Hülya’nın da bebeği evlatlık olarak verdiği görüldü.

Aslıhan 1

ASLIHAN GÜNER KİMDİR?

17 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da doğdu. Barış Manço Kültür Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Güner, kameralar karşısına ilk kez 2002 yılında yayınlanan Sırlar Dünyası adlı dizi ile geçmiştir.

Aslıhan Güner, çocukluk yıllarından itibaren hayalini kurduğu oyunculuğa Barış Manço Kültür Merkezi’nde gördüğü eğitimle adım atmıştır.

Aslıhan Güner’in henüz 16 yaşındayken The İmam filmi ile başlayan ekran macerası, Selena, Çemberimde Gül Oya, Kuzey Rüzgarı, Asi, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Her Şey Yolunda Merkez, Kızıl Elma, Kehribar ve Diriliş: Ertuğrul ile devam etti. Güner, The İmam, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi: Temel, Ver Kaç ve Akıllara Seza adlı sinema filmleriyle beyazperde de başarısını ortaya koydu.

Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu’da da çok geniş bir kitlesi bulunan ünlü oyuncu, şu sıralar Ordu’da çekilen ve Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Kuzey Yıldızı’ dizisinde başrolde yer aldı.

Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncusu Barış Kılıç sinir krizi geçirdi Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncusu Barış Kılıç sinir krizi geçirdi

Aslıhan 2

ASLIHAN GÜNER KİMİNLE EVLİ?

9 Haziran 2013 tarihinde, Şefkat Tepe dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile evlenmiştir.

Editör: Ayşegül Yaşar