Ferit Aslan

Iğdırspor maçında sahte bilet nedeniyle binlerce Amedspor taraftarı mağdur olurken, yönetim final Menemen maçı için taraftarları sevindirecek kararlar aldı. 

Diyarbakır Bağlar'da adı var ama kendisi yok Diyarbakır Bağlar'da adı var ama kendisi yok

TFF 2. Lig’den 1.Lige çıkmak için şampiyonluğun kapısını sonuna kadar aralayan Amedspor, hafta sonucu bu sezonki son maçına çıkıyor. Amedspor yönetimi, Iğdır maçında sahte bilet ve karaborsada satılan biletler nedeniyle mağdur olan taraftarlarının bir daha mağdur edilmemesi için önemli kararlar aldı. 

Photo 2024 04 30 18 44 43 2ÖZEL TASARIM BİLETLER BİR NOKTADA SATILACAK

Amedspor yönetiminin final maçı olan Menemen için özel tasarımlı biletler hazırlıyor. Amedspor-Menemenspor maçı için bastırılacak olan yaklaşık 25 bin bilet, stadyumun önünde maçtan bir gün önce ve tek noktada satışa çıkarılacak. 

Biletlerin, Diyarbakır Stadyumu önünde ve tek noktada satışa çıkarılması ile taraftarlara başka yerden alınan biletlerin sahte olduğu açıklaması yapılacak. Böylelikle sadece stadyum önündeki tek noktadan Cuma günü satılması planlanan özel tasarımlı biletleri alan seyirciler maça girebilecek. 

P H O T O 2024 04 30 18 44 43ŞAMPİYONLUK İÇİN HATIRA BİLETLERİ BASILACAK

Amedspor’un 11 yıl sonra birinci lige çıkması nedeniyle Menemenspor maçı için özel hatıra biletleri bastırılacak. Yaklaşık 3 bin basılması planlanan şampiyonluk hatıra biletlerinin fiyatları, diğer biletlerden fraklı olacak. 

Amedspor yönetimi, bilet fiyatları konusunda bir şimdilik bir açıklama yapmazken, protokol ve kombinelerin bulunduğu bölgedeki taraftarlar için hatıra biletinin verileceği öğrenildi. 

Editör: Ferit Aslan