''Parti ile benim aramda ayrılık gayrılık yok'' ''Parti ile benim aramda ayrılık gayrılık yok''

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Serkan Ramanlı, DEM Parti Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu için sosyal medyada hesabında teşekkür mesajı paylaştı. 

198525DEM PARTİLİ VEKİLDEN HÜDA PAR’LI VEKİLİ DESTEK MESAJI

Ulusal bir gazetenin HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Parti Sözcüsü Serkan Ramanlı ile ilgili, “Beğenmiyorsan çek git” başlığı atmasına tepki gösteren DEM Parti Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı. Gergirlioğlu paylaşımında, “Bir gazetemiz Av.Serkan Ramanlı’ya ‘Beğenmiyorsan çek git’ demiş. Bir milletvekilinin düşürülmesini hayır derken, diğer milletvekiline çek git demek son derece ahlak dışı son derece yanlış bir tutum. Bugün Serkan Ramanlı’ya çık dersiniz, yanlış başka vekil çıkar, bu yaklaşım doğrular değil” dedi. 

763286 Image1

HÜDA PAR’LI VEKİLDEN DEM PARTİLİ VEKİLE TEŞEKKÜR MESAJI

Bu paylaşım üzerine HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Parti Sözcüsü Serkan Ramanlı, Gergerlioğlu’nun paylaşımını alıntılayarak, “Sayın vekilim ilkeli duruşunuz ve duyarlılığınız için teşekkür ederim. Basın etiğinden habersiz olan sözde gazeteciler, sizin kullandığınız dilden yani haktan, hakikatten, ahlaktan ve ilkeden anlamazlar. Gerçekten bu sözü söyledi mi diye merak edip araştırmazlar bile. O kutsadıkları tek parti döneminde yapılan yanlışları dile getirdiğinizde sizi hemen Cumhuriyet düşmanı ilan ederler.  Cumhuriyete ihanet edenler, tetikçiliği gazetecilik zannederler. Rantları için haysiyet cellatlığına soyunurlar” diye mesaj paylaştı. 

Editör: Ferit Aslan