TFF 2. Lig'de 2023-2024 sezonu bugün start alıyor.  İki grupta oynanacak ve arasında Amedspor'un da yer aldığı 38 takımından 3'ü, 1. Lig vizesi alacak

Amedspor'un bugün Diyarbakır Stadyumu’nda oynayacağı Denizlispor maçını orta hakemi Can Cengiz yönetecek, yardımcıları ise Burak Sami Şad ve Erol Ernek olacak.

- Canlı yayınlanacak

Stadyuma gelemeyen futbolseverler, Amedspor- Denizlispor maçını Amedspor’un YouTube kanalından izleme şansına sahip olacak.

- Maça davet etti

Diyarbakır’da 712 bin adet uyuşturucu madde türevleri ele geçirildi Diyarbakır’da 712 bin adet uyuşturucu madde türevleri ele geçirildi

Amedspor Kulüp Başkan Aziz Elaldı, takıma destek amacıyla sosyal medya hesabından  “Atkını , formanı al, takımının yanında ol Amed” başlığı ile yaptığı paylaşımda şunları yazdı:

“Bugün sahamızda oynayacağımız Denizlispor karşılaşmasıyla yeni sezonun startını vereceğiz. Yönetim, teknik ekip ve futbolcular olarak büyük Amedspor taraftarının desteğiyle gerek saha içinde, gerek saha dışında önümüze çıkabilecek bütün zorlukları yenebileceğimize inanıyor ve bütün taraftarlarımızı kenetlenmeye davet ediyoruz!”

Kulüp başkanı Elaldı paylaşımını, “Hep birlikte başarıp, hep birlikte kazanabilmek için takımına sahip çık Amed” mesajı ile tamamladı.