Diyarbakır'da inanç turizminin önemli merkezlerinden olan Eğil ilçesinde belediye tarafından Yenişehir Mahallesindeki bir sokağın duvalarına dünyaca ünlü futbolcuların resimleri çizildi.

Resimleri çizilen isimler arasında Fransa'nın PSG Takımında forma giyen Kylian Mbappé, Fenerbahçe'nin golcüsü Edin Džeko, Galatasaray'ın golcüsü Mauro Icardi ve Beşiktaş'ın golcüsü Vincent Aboubakar da var. Yıldız futbolcuların resimleri önünde çocuklar ve hayranları bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Whatsapp Image 2024 03 12 At 22.17.29

Amedspor’un Diyarbakır stadyumundaki şampiyonluk maçı hazırlıkları tamamlandı Amedspor’un Diyarbakır stadyumundaki şampiyonluk maçı hazırlıkları tamamlandı

Ünlü futbolcuların resimleri önünde çekilen o fotoğraflar kısa sürede sosyal medyada yayılmaya başladı. Özellikle Galatasaray taraftar sayfaları İcardi'nın olduğu fotoğrafı, bir çok platformda paylaştı. Gün içinde defalarca paylaşılan fotoğraf, İnstagram'da 12 milyona yakın takipçisi bulunan dünyaca ünlü Galatasaralı futbolcu Mauro Icardi tarafından da hikayesinde paylaşıldı. Fotoğraf, kısa sürede milyonlarca beğeni aldı.

Editör: HABER MERKEZİ