Ferit Aslan

Amedspor, 12 yıl sonra gelen şampiyonluk için Diyarbakır Stadyumunda bir tören düzenledi. Binlerce taraftarın katıldığı tören, renkli görüntülere sahne oldu. Yapılan konuşmaların ardından şampiyon kupasına kavuştu. Kupa ve madalyaları TFF 1.2.ve 3.Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can ve TFF Diyarbakır Bölge Müdürü Serkan Bayhan birlikte verdi.

TFF Başkanı Büyükekşi, FIFA Başkanı Gianni Infantino ile görüştü TFF Başkanı Büyükekşi, FIFA Başkanı Gianni Infantino ile görüştü

Amedspor Kutlama

Törenin ardından stadyumda adeta şov vardı. Atılan havayi fişekler stadyumda bambaşka bir coşkuya sahne oldu. Futbolcular, kupa törenine eş ve çocuklarıyla birlikte katıldı. Kutlamalar sırasında, futbolcular kupayı taraftara götürdü. O anlar Amedspor tarihine geçti.

ÖZEL, İMAMOĞLU,DEMİRTAŞ, BAKIRHAN'A TEŞEKKÜR ETTİ

Amedspsor Başkanı Aziz Elaldı konuşmasında, CHP lideri Özgür Özel'e, DEM Parti eş genel başkanı Tuncer Bakırhan'a, HDP eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş'a, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na, CHP Diyarbakır milletvekili Sezgin Tanrıkulu'na, DTSO Başkanı Mehmet Kaya'ya teşekkür etti. 

Editör: Ferit Aslan